Kampania reklamowa jest bardzo ważna, jeśli chcesz zaistnieć na rynku. Jest mnóstwo metod, jakimi możesz zwrócić uwagę potencjalnych klientów – media społecznościowe, radio, telewizja czy druk. To, jaki sposób wybierzesz, w dużej mierze zależeć będzie od budżetu, jaki chcesz przeznaczyć na promowanie swojej firmy. Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na kampanię drukowaną. Ulotki, wizytówki, kalendarze i wiele innych produktów, które mają godnie reprezentować Twoją firmę udowadniając jej profesjonalizm i rzetelność. Takie działania trafiają niestety do okrojonej ilości odbiorców. Co w takim razie zrobić żeby być widocznym w całym mieście albo w całym kraju?

Citylight – widoczność w dzień i w nocy

Jeśli zależy Ci, aby Twoja marka była rozpoznawana w całym mieście bądź kraju, postaw na plakaty – niezwykłe plakaty. Plakaty, które będą widoczne nie tylko w dzień, ale także po zmroku. Plakaty, które przyciągną uwagę zarówno pieszego jak i kierowcy. Z pewnością nie raz przykuły również Twoja uwagę. Te plakaty to citylight – nośniki na przystankach komunikacji miejskiej, ale też wolnostojące na chodnikach czy w pasażach handlowych oraz słupy reklamowe. To co je wyróżnia to podświetlenie od tylu plakatu, dzięki czemu są widoczne również po zachodzie słońca. Aby reklama była zawsze widoczna, nośniki citylight są zabudowane i chronią plakat przed przemoczeniem i aktami wandalizmu. Usytuowanie nośników citylight nie jest przypadkowe. Stoją one bowiem wszędzie tam, gdzie jest największe skupisko ludzi – przystanki, ruchliwe skrzyżowania i na największych ulicach miast. Ludzie mimochodem spoglądają na umieszczoną na nich reklamę zabijając czas oczekiwania na autobus czy tramwaj, bądź stojąc w korku ulicznym. Czytają, zapamiętują i zaczynają rozpoznawać Twoja firmę.

Gdzie zamówić reklamę citylight?

Jeśli chcesz odnieśc murowany sukces z reklamą citylight, wejdź na https://www.znajdzreklame.pl i sprawdź naszą ofertę. Z nami pojawisz się ulicach największych miast w całej Polsce. To najlepszy i najskuteczniejszy sposób na oryginalną kampanię reklamową. Z ciekawą grafiką i chwytliwym hasłem zwrócisz uwagę każdego przechodnia. Zaufaj nam. Razem zbudujemy wizerunek Twojej firmy.

Leave a reply