3 ciekawe pomysły na plakat dla dziadków

Współczesne plakaty różnią się jakościowo od tych znanych nam z lat dziecięcych i nastoletnich. Dawniej wieszało się na ścianach publikowane w czasopismach młodzieżowych obrazki z ulubionymi boysbandami czy drużynami piłkarskimi. Dzisiaj popularne są raczej plakaty, które stanowią formę artystycznej ekspresji. Drukuje się je na dobrej jakości papierze, a różnorodne estetyczne grafiki sprawiają, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby oprawić je w ramkę i podarować. Zobacz jak wybrać plakat dla dziadków, żeby byli z niego równie zadowoleni, jak ty w młodości ze zdjęcia swojego ulubionego zespołu.   

Rodzinny plakat dla dziadków 

Babcia i dziadek bardzo często są dla nas strażnikami domowego ogniska. Jeśli więc chcesz im za to podziękować i pokazać, że doceniasz ich starania, podaruj im oryginalną grafikę z mądrą sentencją dotyczącą życia rodzinnego. Bez problemu znajdziesz też na rynku zarówno plakat dedykowany dziadkowi, jak i plakat dla babci, który zawiera miły tekst skierowany do seniora rodu. Na dzień Babci czy dzień Dziadka to idealny pomysł na prezent. 

Kwiatowy plakat dla babci 

Kwiatek na imieniny babci? Dlaczego nie, ale najlepiej w formie oprawionego w ramkę plakatu. Dzięki temu masz pewność, że nie zwiędnie i będzie cieszył babcine oczy przez bardzo długi czas. Dostępne jest wiele pięknych grafik z motywami roślinnymi i kwiatowymi, które na pewno przypadną do gustu każdej nobliwej damie. Możesz też postawić na jakiś ładny krajobraz. 

Plakat dla dziadków w stylu vintage 

Plakaty w stylu vintage są ozdobą każdego pomieszczenia i przypadną do gustu nie tylko starszym osobom. Jeśli chcesz podarować dziadkom coś wyjątkowego, zdecyduj się na dużą oprawioną w ramkę czarno-białą artystyczną fotografię albo kolorową grafikę w stylu retro. Sprawdź galerię plakatów na stronie https://posterilla.pl/pl/c/DOM-I-RODZINA/89  i wybierz dla najbliższych coś spośród dzieł współczesnych plakatowych artystek, takich jak specjalizująca się w plakatach retro Martina Pavlova czy Paula Bujanowska. 

Leave a reply