Grzejniki łazienkowe retro – powrót do klasyki

Styl retro, zawiera w sobie cechy wnętrz z lat 50., 60. oraz 70. XX wieku. Charakteryzuje się połączeniem wielu kolorów, mebli, które na pierwszy rzut oka nie pasują do siebie oraz plastikowych dodatków. Obecnie możemy zauważyć, że styl retro ponownie staje się bardzo popularny. Jeśli chcesz zaaranżować swoją łazienkę właśnie w tym stylu – podpowiadamy!

Grzejniki łazienkowe retro – jak stworzyć wnętrze do którego będą pasować

Projektując retro łazienkę, musimy zwrócić szczególną uwagę na armaturę. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych elementów tego stylu, są miedziane baterie posiadające dwa osobne pokrętła na wodę ciepłą i zimną. Dodatkowo, przy łączeniu węża wodnego z kranem, powinno znajdować się pokrętło, zmieniające bieg wody obracające się w prawo i lewo. Nie da się jednak ukryć, że najważniejszym elementem łazienki jest kaloryfer. To dzięki niemu, możemy komfortowo wyjść z wanny, nie czując różnicy temperatur. Grzejniki łazienkowe retro, sprawdzą się świetnie w tego typu wnętrzach. Dzięki swoim specyficznym kształtom i designie robią niezwykłe wrażenie.

Grzejniki łazienkowe retro – dlaczego powinniśmy się na nie zdecydować?

Jeśli chcemy, aby nasza łazienka nabrała charakteru retro, warto zainwestować w grzejniki zaprojektowane specjalnie pod ten styl. Dzięki połączeniu nowoczesności z klasyką, grzejniki łazienkowe retro są niezwykle funkcjonalne oraz estetyczne. Sprawdzą się zarówno w minimalistycznych wnętrzach, jak i tych stylizowanych na starsze. Dzięki swoim kształtom, możemy wykorzystywać je nie tylko jako elementy ozdobne i grzewcze, ale również jako wieszaki na mokre ręczniki. Grzejniki łazienkowe retro, dostępne na stronie https://imers.pl/grzejniki-retro/, są tworzone i szlifowane ręcznie, co daje nam możliwość dopasowania rozmiaru grzejnika pod potrzeby swojej łazienki. Projektując pomieszczenie w stylu retro, musimy jednak uważać aby nie przedobrzyć, dlatego zanim przystąpimy do remontu, warto zaplanować dokładnie wszystkie dodatki jakie będą się w nim znajdować.

Leave a reply