Wydarzenia plenerowe coraz bardziej zyskują na popularności, a ludzie chętnie odwiedzają stoiska pod gołym niebem. Każdy, kto planuje udział w imprezie tego typu, powinien stworzyć odpowiednie warunki, które zapewnią mu komfort i ochronią towar przed deszczem i śniegiem lub w środku lata dadzą schronienie przed słońcem. Najlepszym wyborem będą namioty handlowe, które mają wszystkie cechy niezbędne do wygodnego zabezpieczenia stanowiska. Czym są namioty tego rodzaju i jakie warunki powinny spełniać?

Cechy dobrego namiotu handlowego

Dobry namiot handlowy musi posiadać odpowiednie cechy, żeby ułatwiać pracę i zadbać o jej komfort. Ważne, żeby był w pełni mobilny i z łatwością nadawał się do transportu. Jedynie w ten sposób będzie spełniał swoją funkcję i umożliwi wygodne przemieszczanie się do różnych miejsc. Podstawową sprawą jest łatwość i szybkość montażu, ponieważ częste składanie namiotu handlowego będzie w innym wypadku problematyczne. Jeśli będzie się on nadawał do ekspresowego złożenia, to dużo więcej czasu pozostanie na szykowanie stanowiska i wykładanie towaru. Unikniemy dzięki temu też irytacji jeszcze przed rozpoczęciem pracy i zepsucia sobie nastroju. Istotne jest też, żeby równie szybko przebiegało jego demontowanie i składanie.

Namiot handlowy powinien być na tyle masywny, żeby nie wymagał poprawek w ciągu imprezy. Nie może on przesuwać się od podmuchów wiatru, czy przypadkowych szturchnięć. Jednak nie tylko wytrzymałość i stabilna konstrukcja ma duże znaczenie. Na targach, imprezach, wydarzeniach plenerowych i festiwalach trzeba wyróżnić się na tle konkurencji. Namiot handlowy powinien wyróżniać się estetyką oraz wyglądem, tak by przyciągać uwagę przechodniów. Dobrym pomysłem będzie zamieszczenie na nim własnego logo, tak by z dużej odległości rzucało się w oczy klientów.

Jaki namiot handlowy będzie najlepszym wyborem?

Przy wyborze namiotu handlowego należy kierować się jego konstrukcją i wyglądem, ale też wybrać doświadczoną firmę, której można zaufać pod względem jego jakości. Ważne, żeby zainwestować w namiot, który będzie służył przez lata i nie zniszczy się już podczas pierwszego wystawienia. Docenionym producentem, któremu zaufały już ogromne ilości bardzo dużych i znanych oraz tych mniejszych klientów jest Vitabri, który ma uznanie na rynku, olbrzymie doświadczenie i zostało nagrodzone wieloma wyróżnieniami. Korzystając z usług tak docenionej marki, klient ma pewność, że namiot handlowy spełni jego oczekiwania i będzie udaną inwestycją.

Jak długo rozkłada się namiot handlowy?

Składanie namiotu pewnie kojarzy się większości z długą i mało przyjemną czynnością, ale aktualne namioty handlowe, są w tej kwestii niesamowicie wygodne. Dla przykładu model Vitabri V5 i Vitabri V2, składa się w jedyne 30 sekund! Jest to ogromnie komfortowe rozwiązanie, które każdemu uprzyjemni pracę pod gołym niebem.

Dodatki do namioty handlowego – jakie są przydatne?

Każdy namiot handlowy od Vitabri można ulepszyć i urozmaicić poprzez specjalne dodatki. Mogą być to światła led, które nie tylko wyglądają niesamowicie, ale też tworzą fantastyczny klimat i pozwalają pracować w nocy. Warto przyjrzeć się też systemom lad, półkom i wieszakom, które pozwolą wyeksponować swoje produkty w atrakcyjny sposób. Istnieje też możliwość zamieszczenia promienników podczerwieni, które ogrzeją sprzedawcę w zimny dzień i zapewnią odpowiednią temperaturę w całym namiocie handlowym. W trosce o wygodę warto umieścić w namiocie lub obok niego aluminiowe składane krzesła, które są bardzo mobilne i pozwolą odpocząć pracownikom.

Leave a reply