Dlaczego warto wybrać manicure tytanowy zamiast hybrydowego?

Posiadanie pięknych i zadbanych dłoni, a co za tym idzie także pięknych paznokci to cel wielu kobiet. Niestety na przeszkodzie często stoją codzienne obowiązki, praca czy mycie naczyń, przez które paznokcie się łamią, a tradycyjny lakier odpryskuje. Nic więc dziwnego, że kiedy na rynek weszły lakiery hybrydowe, stały się niezwykle popularną metodą stylizacji paznokci. Czy jednak dzisiaj wciąż są najlepszym rozwiązaniem. Manicure hybrydowy udowadnia, że już nie. 

Manicure tytanowy a trwałość  

To właśnie trwałość hybryd zadecydowała o tym, że tak wiele pań zdecydowało się na wybór tej usługi w salonach kosmetycznych, a nawet na zakup własnej lampy do utwardzania lakierów hybrydowych. Są one w stanie utrzymać się na paznokciach do 2 tygodni. Paznokcie tytanowe natomiast, mimo że nie wymagają lampy UV do utwardzania, pozostają nienaruszone nawet do 5 tygodni. 

Paznokcie tytanowe mają estetyczny wygląd 

Bardzo często efekt końcowy stylizacji paznokci zależy od zdolności manicurzystki oraz jakości użytych produktów. Jednak manicure hybrydowy zawsze będzie sprawiał wrażenie trochę bardziej masywnie niż paznokcie tytanowe. Płytka udekorowana pyłkiem tytanowym wygląda bardziej naturalnie i mimo swojej trwałości, jest cieńsza. Dzięki temu wygląda naturalnie. Na rynku dostępne jest też mnóstwo lakierów tytanowych w przeróżnych wariantach kolorystycznych. Szczególnie bogatą ofertę znajdziesz na stronie https://revelpolska.pl/. Pyłki w najmodniejszych kolorach pozwolą ci dekorować paznokcie na wiele sposobów i zawsze być na czasie. 

Manicure tytanowy zdrowszy niż hybryda 

Niewątpliwą zaletą tytanowych pudrów jest ich dobroczynny wpływ na płytkę paznokcia. Witaminy A i E zawarte w środkach do manicure tytanowego odżywiają paznokcie i znacząco poprawiają ich kondycję. Jedyne na co należy uważać to ściąganie lakieru, gdyż robiąc to nieostrożnie można uszkodzić płytkę. Najlepiej nie robić tego frezarką, a raczej spróbować zmyć stylizację przy pomocy acetonu. 

Leave a reply