Własna koszulka

Każdy z nas ma w swojej szafie koszulkę typu T-shirt. Można nawet powiedzieć więcej! Większość z nas ma kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt takich koszulek. Trzeba przyznać że t-shirty stały się ikoną współczesnej mody.Nosimy je praktycznie przy każdej okazji. O każdej porze roku. Bez względu na wiek czy płeć. Jednak czy zastanawialiście się kiedyś co jest na waszej koszulce? Założe się że tak! Każdy z nas przecież podczas wyboru koszulki w sklepie szuka wzoru, który pasuje do wybranego stylu oraz poczucia estetyki. Z reguły koszulki są ozdobione tekstami wykreowanymi przez producenta. Mimo, że zwracamy uwagę na to co jest na koszulce, nie zawsze jednak wzór jest idealnie dopasowany do naszej osobowości. Czy można to zmienić? Jak najbardziej!

Wystarczy skorzystać z jednego z dostępnych w Internecie kreatorów by samemu zaprojektować wymarzoną koszulkę. Jak tego dokonać? Wystarczy wejść na stronę oferującą koszulki na zamówienie https://extra-koszulki.pl/, skorzystać z intuicyjnego generatora po czym można za pomocą dosłownie kilku kliknięć złożyć zamówienie na koszulkę z własnym nadrukiem. To co istotne, to fakt, że generator jest naprawdę bardzo prosty w obsłudze. Osoby, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z projektowaniem odzieży lub jakimkolwiek projektowaniem grafiki poradzą sobie bez najmniejszych problemów. Można nawet powiedzieć więcej! Każdy kto zajmuje się projektora za pomocą takiego generatora, przy okazji po prostu świetnie się bawi. Każdy kto miał styczność z generatorem koszulek, przyznaje że projektowanie koszulek jest prawdziwą przyjemnością.

Jakie koszulki można zaprojektować?

Nie ma zbyt wielu ograniczeń. Tak naprawdę największym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. Mimo wszystko polecamy puścić wodze fantazji i zrobić coś naprawdę wyjątkowego. Na koszulce możesz umieszczać:

  • hasła (przydatne gdy planujesz wykonać koszulkę na prezent lub dla siebie)
  • grafiki (świetne jako narzędzie do projektowania własnych ubrań),
  • zdjęcia (koszulka z własnym zdjęciem to pomysł, który zdecydowanie polecamy w przypadku projektowania koszulki-prezentu)

Podsumowując, zachęcamy do skorzystania z kreatora koszulek. Projektowanie koszulek to świetny sposób na dodanie trochę powiewu świeżości do szafy. Wbrew pozorom nadruki na koszulkach niekoniecznie muszą kojarzyć się ze śmiesznymi hasłami lub prezentem na specjalną okazję. Spersonalizowana koszulka to również dobry pomysł na coś co można nosić na co dzień.

Leave a reply