Srebrna woda – cena, właściwości, zastosowanie

Srebrna woda to preparat na bazie srebra, który wykazuje pozytywne działanie na skórę. Może być stosowany jako alternatywa dla wielu tradycyjnych kosmetyków. To naturalny produkt, z którego odniosą korzyści osoby o różnym typie cery. Czas dowiedzieć się więcej o srebrnej wodzie! Poznaj jej cenę, właściwości i zastosowanie.

Dlaczego warto stosować srebrną wodę?

Niewiele osób wie, jak silny wpływ na cerę mają czynniki zewnętrzne. Skóra jest podatna na promienie UV i wolne rodniki, dlatego należy ją chronić. Warto też zadbać o jej wygląd. Chcąc pozbyć się zmarszczek, trzeba pobudzić fibroblasty do produkcji elastyny oraz kolagenu. Stosowanie srebrnej wody może przynieść liczne korzyści dla skóry. Srebrna woda poprawia kondycję cery, nawilżając przesuszony naskórek, redukując zaczerwienienia oraz wyrównując koloryt. Pełni też funkcję ochronną, bowiem wspomaga odbudowę mikroflory, jak również sprzyja regeneracji. Z uwagi na to, że srebro działa przeciwzapalnie, sprawdzi się w leczeniu ran i ukąszeń owadów. Warto zabrać ze sobą srebrną wodę na wakacje, ponieważ łagodzi oparzenia słoneczne. To jeden produkt, który może zastąpić kilka preparatów.

Srebrna woda – czy cena jest przyjazna?

Skoro srebrna woda może przynieść tak wiele korzyści dla skóry, to ile właściwie kosztuje? Cena srebrnej wody jest stosunkowo przyjazna i wynosi z reguły mniej niż 50 zł. Patrząc na jej liczne zastosowania, to niewielki wydatek. Srebrną wodę koloidalną można nabyć przez internet. Jest dostępna na stronach takich jak ta https://www.naturamedica.pl/produkty/kosmetyczna-woda-srebrna.html. Najlepiej wybierać preparaty ze srebrem właśnie z takich źródeł. Przede wszystkim oferują wysokiej jakości produkty, które zamknięte są w szczelnych opakowaniach. To bardzo ważne, ponieważ cząsteczki srebra nie łączą się, więc srebrna woda zachowuje swoją skuteczność nawet do trzech lat. Dzięki temu, że preparat występuje w formie toniku w sprayu, jest łatwy i wygodny w użyciu. Bez wątpienia warto włączyć go do codziennej pielęgnacji.

Leave a reply