Smaczne owoce liofilizowane

Masz ochotę znowu zakosztować owoców letnich, a do okresu wakacyjnego jeszcze całkiem długa droga? Poszukujesz zdrowych bakalii, których możesz użyć w swoich wypiekach, deserach lub śniadaniach? Owoce liofilizowane Pi-nuts to gwarancja dobrej jakości i smaku, który zachwyci twoje podniebienie.

Sklep Pi-nuts – naturalne bakalie, pasty orzechowe i wanilia

Pi-nuts to zdrowa i ekologiczna żywność produkowana na terenie Polski. Jeśli zależy ci na produktach o wysokiej wartości odżywczej, z prostym składem niezawierającym konserwantów ani niepotrzebnych dodatków, w Pi-nuts dostaniesz to, czego potrzebujesz. Składniki używane w produktach są wyłącznie pochodzenia roślinnego, dlatego oferta sklepu przypadnie do gustu także weganom. Po wieloletniej współpracy z kawiarniami, lodziarniami i innymi punktami usługowymi Pi-nuts otworzyło się również na klientów indywidualnych, chcąc zapewnić im najwyższej jakości wyroby, których mogą używać we własnym domu. W sklepie znajdziesz wiele rodzajów past orzechowych składających się wyłącznie z jednego składnika, a także prawdziwą wanilię eksportowaną prosto z Madagaskaru, którą możesz zakupić pod postacią ziaren, laski lub pasty waniliowej. Sklep Pi-nuts to także kawy stworzone z najwyższej jakości ziaren i liofilizowane owoce, które będą wspaniałym dodatkiem do słodkich dań.

Owoce liofilizowane – smaczne i zdrowe przekąski

Owoce liofilizowane to dobra alternatywa dla ich świeżych odpowiedników, zarówno pod względem smaku, jak i wartości odżywczych. Przebieg liofilizacji składa się z trzech etapów. Na początku owoce zostają zamrożone w bardzo niskiej temperaturze, by potem zostać poddane procesowi sublimacji, przekształcającą cały lód w parę wodną. Pozbawione wody owoce są następnie dosuszane i pakowane w hermetyczne opakowania chroniące je przed wilgocią. Liofilizacja jest uważana za jedną z najlepszych metod konserwacji, ponieważ pozwala na zachowanie większości witamin i minerałów, które sprawiają, że owoce cieszą się tak dobrą sławą. Odparowanie wody sprawia, że liofilizowane owoce są znacznie lżejsze i mają jeszcze bardziej skoncentrowany smak.

W sklepie Pi-nuts znajdziesz wiele rodzajów produktów tj. liofilizowane jabłka, truskawki, maliny i porzeczki. Owoce są dostępne w całości lub w kawałkach, dlatego możesz dokonać wyboru, mając na uwadze swoje preferencje i przeznaczenie produktu. Liofilizowane produkty dostępne w sklepie Pi-nuts możesz spożywać samodzielnie lub dodawać do musli, jogurtów i deserów. Świetnie sprawdzą się także w różnego rodzaju ciastach. Jeśli zależy ci na wysokiej jakości i wybornym smaku, owoce liofilizowane Pi-nuts na pewno nie zawiodą twoich oczekiwań.

Leave a reply