RemonTech – producent maszyn do cięcia styropianu

RemonTech to producent, oferujący nowoczesne oraz funkcjonalne maszyny do cięcia styropianu. Firma działa od dłuższego czasu na rynku, oferując swoim klientom sześć solidnych urządzeń, w różnym zakresie cenowym. Przecinarki do styropianu są urządzeniami wręcz niezastąpionymi w trakcie wykonywania termomodernizacji budynków, ze względu na swoje praktyczne właściwości oraz znaczne przyspieszenie wykonania pracy, nawet zakrojonej na szersze działania.

Jakie korzyści wynikają ze stosowania przecinarek do styropianu?

Styropian jest materiałem solidnym, a z drugiej strony kruchym i delikatnym. Podczas jego cięcia istotna jest precyzja i szybkie działanie. W innym wypadku może się on łamać, wylatują z niego kulki styropianowe itp. Maszyna do cięcia styropianu umożliwia za pomocą rozgrzanego drutu, szybkie oraz precyzyjne cięcia styropianu, mającego różną grubość oraz długość. Styropian ten dodatkowo może być cięty w konkretne kształty, jeśli ma spełniać dodatkowo również funkcje dekoracyjne. Osoby zajmujące się fachowo termomodernizacją budynków, bez wątpienia powinny pomyśleć nad zastosowaniem tego typu rozwiązania. Jest ono praktyczne, pomaga unikać strat styropianu i umożliwia wykonanie pracy znacznie szybciej. Na placach budowy terminy zazwyczaj bardzo szybko gonią, dlatego istotne jest szukanie rozwiązań, pomagających w zaoszczędzeniu czasu.

Jakie przecinarki do styropianu oferuje producent RemonTech?

RemonTech posiada w swojej ofercie sześć urządzeń. Najtańsze z nich kosztują lekko ponad 700 złotych, natomiast najdroższe prawie 1300. Rozbieżność cenowa wynosząca kilkaset złotych jest dość znacząca. Na jakie urządzenie zatem zdecydować się i co każde z nich oferuje użytkownikowi?

Najtańszym modelem jest: https://www.maszynadocieciastyropianu.pl/przecinarka-do-styropianu/9-maszyna-do-ciecia-styropianu-mds-22b-5903796785005.html. To maszyna pozwalająca na cięcie styropianu mającego 22 cm grubości oraz 107 długości. Drut oporowy służący do cięcia, w tym urządzeniu nagrzewa się w czasie zaledwie 1-2 sekund.

Najdroższym urządzeniem jest natomiast: https://www.maszynadocieciastyropianu.pl/przecinarka-do-styropianu/11-maszyna-do-ciecia-styropianu-mds-32140-5903796785036.html. Grubość ciętego materiału w tym przypadku może wynosić już 32 cm, a długość 140 cm. Przy jej pomocy można również wykonywać cięcia w pionie oraz wycinać różnego rodzaju kształty, przykładowo kwadraty. Droższe sprzęty posiadają zatem kilka dodatkowych funkcji. Sami dokonując zakupu musimy rozważyć, które urządzenie spełnia nasze podstawowe oczekiwania w tym zakresie.

Kompletna oferta gilotyn do styropianu jest dostępna pod adresem https://www.maszynadocieciastyropianu.pl/15-przecinarka-do-styropianu

Leave a reply