Pomysł na udany urlop: pokoje nad Jeziorem Sławskim

Udane wakacje wcale nie muszą oznaczać bogatej w setki basenów miejscowości turystycznej gdzieś poza granicami Polski! W ostatnich latach coraz mocniej doceniamy wypoczynek w cichych, spokojnych miejscach, które gwarantują urlop bez tłumu ludzi i w pięknych okolicznościach przyrody. Jednym z takich wyjątkowych miejsca na polskiej mapie jest Sława i leżące przy niej jezioro Sławskie.

Uroki jeziora Sławskiego kuszą do spędzenia tutaj wakacji

Jezioro Sławskie jest jednym z najpiękniejszych i zarazem najbardziej rozległych akwenów leżących na pograniczu województwa wielkopolskiego i lubuskiego. W przeszłości było oblegane przez turystów, którzy tłumnie przyjeżdżali tutaj na żagle i na ryby. Z biegiem czasu popularność wyjazdów zagranicznych sprawiła, że miejsce to stało się o wiele spokojniejsze i dzisiaj jest chętnie odwiedzane przez urlopowiczów, którzy zabiegani codziennością pracy i wielkiego miasta szukają dla siebie odrobiny spokoju. O jeziorze można poczytać m.in na stronie https://www.wjozefowie.pl, która należy do właścicieli oferujących tu również noclegi w wielu różnych formach wypoczynku. Dla fanów domków są tutaj miejsca w cichych “czterech ścianach”, ale i znajdą tu coś dla siebie wielbiciele tańszego urlopu np. w pokojach do wynajęcia czy na polu kempingowym.

Jezioro Sławskie ma ponad 9 km długości więc jest wprost stworzone dla osób aktywnych fizycznie, lubiących długie wycieczki kajakowe czy odkrywanie jeziora z poziomu wodnego roweru. Na miejscu jest też duża baza miejsc, w których można wypożyczyć zarówno mniejsze żaglówki, jak i całkiem spore jednostki pływające. Dodatkową atrakcję stanowi las ciągnący się wokół jeziora i zachęcający do spacerów.

Noclegi w pokojach nad jeziorem

Przy wyborze miejsca noclegowego warto przemyśleć nie tylko klasyczne domki nad wodą ale i opcję wynajęcia pokoju. Ten sposób okazuje się często o wiele bardziej ekonomiczny niż inne opcje noclegowe, dlatego warto go rozważyć przy mniejszym budżecie posiadanym na wakacyjne wojaże. Nad jeziorem Sławskim ciekawą ofertę pokoi do wynajęcia ma ośrodek wypoczynkowy https://www.wjozefowie.pl/noclegi-jezioro-slawa/pokoje-jezioro-slawa/, który cennik pokoi dostosował do potrzeb gości o mniejszej zasobności portfela. Jednocześnie niższa cena wcale nie oznacza tu niższego komfortu snu.

Goście mogą liczyć na nowocześnie urządzone pokoje, które są schludne, czyste i gotowe na przyjęcie turystów. Osobne pokoje zapewniają też dużą prywatność i możliwość dołożenia w nich dodatkowych łóżek np. dla dzieci czy towarzyszy podróży. Ta forma noclegu pozwala też wygodnie spędzić wakacje osobom, które chciałyby na nie zabrać swojego psa lub kota. Niewielka dopłata do ceny pokoju daje taką możliwość, a właściciele są przyjaźnie nastawieni do domowych pupili. Bardzo często zabranie psa na wakacje wyklucza możliwość np. spania z nim pod namiotem, z którego pupil mógłby się w każdej chwili wydostać i utrudniać wypoczynek innym turystom, dlatego wynajęcie pokoju może być w tym przypadku doskonałym wyjściem.

Leave a reply