Warsztaty korzystające z myjek do silników są doskonale przystosowane do pracy. Dzięki takim myjkom warsztatowym można dokładnie usunąć brud, tłusty smar czy inne nieczystości, które przylegają do elementów silnikowych, podzespołów i innych detali samochodowych. Myjki warsztatowe sprawdzają się nie tylko w warsztatach samochodowych, ale również w jednostkach przemysłowych, w których prowadzi się naprawy. Oczyszczone ze smaru, oleju części maszyn, elementy silnika i inne detale samochodowe dużo łatwiej montuje się w miejscach docelowych.

Myjki warsztatowe są proste w obsłudze. Wystarczy zapoznać się z instrukcją obsługi, a razie dodatkowych pytań porozmawiać z personelem firmy zajmującej się przekazywaniem myjek do silników w dzierżawę. Urządzenie może być obsługiwane przez różnych pracowników warsztatu. Detale silnikowe i inne myje się sprawnie, szybko i dokładnie.

Działanie myjki do części samochodowych

Myjka warsztatowa pracuje w obiegu zamkniętym. Składa się ona z pompy ssąco-tłoczącej, która odgrywa istotną rolę w procesie mycia części samochodowych. Funkcją pompy jest przetłoczenie płynu do czyszczenia z beczki do pędzla przepływowego. Beczka znajduje się pod blatem, a pędzel nad nim. Pędzel obsługiwany jest manualnie. Do czyszczenia niezbędny jest specjalny środek chemiczny, który dostarczany jest do warsztatu wraz z myjką do silników. Myjka warsztatowa z obiegiem zamkniętym pracuje w ten sposób, że płyn po rozpyleniu na brudnych elementach spływa po blacie do beczki wraz z nieczystościami, które osadzają się na dnie beczki. Cały proces mycia przebiega sprawnie, odpad nie wydostaje się na zewnątrz.

Do myjki warsztatowej nie można stosować innych preparatów chemicznych niż zalecane przez usługodawcę przekazującego myjkę do silników w dzierżawę. Skorzystanie z innych środków może doprowadzić do zniszczenia urządzenia. Odpad, który gromadzi się po myciu części, podzespołów i innych elementów odbierany jest przez firmę wynajmującą myjki do części samochodowych.

Wynajem myjek warsztatowych wraz z kompleksową obsługą

Warsztaty samochodowe mogą wynająć myjki do silników na dowolny okres. Koszt za wynajęcie urządzenia naliczany jest co miesiąc. Wszystkie szczegóły umowy wynajmu są omawiane indywidualnie z klientem. Firma przekazująca myjkę warsztatową w dzierżawę bierze na siebie kompleksową obsługę urządzenia, dostarczenie środków czyszczących oraz odbiór odpadu. Podejmując współpracę z usługodawcą, klienci nie muszą martwić się o formalności i wypełnienie stosownej dokumentacji. Urządzenia są okresowo przeglądane i naprawiane, jeżeli zajdzie taka konieczność. Stały kontakt pomiędzy firmą od wynajmu a warsztatem korzystającym z myjki do silników jest najlepszą gwarancją korzystnej współpracy.

Specyfikacja techniczna – różne rozmiary myjek warsztatowych

Myjki do części samochodowych przypominają swoim wyglądem blat roboczy, pod którym znajduje się beczka, a nad blatem pędzel do czyszczenia zabrudzonych elementów samochodowych i innych. Rozmiary beczki są różne, najmniejsza ma pojemność 60 L, a największa 200 L. Urządzenie waży ok. 500 kg. Jego rozmiary to 1200x780x1200mm (szerokość, wysokość, głębokość). Powierzchnia robocza myjki warsztatowej wynosi 1175x775mm.

Wielu naszych klientów korzysta z myjek do silników i bardzo sobie chwali współpracę z nami. Zapraszamy do kontaktu i podjęcia współpracy z profesjonalną firmą od wynajmu myjek do części samochodowych. Oferujemy różne modele myjek warsztatowych wraz z kompleksową obsługą urządzeń.

Leave a reply