Kocyk minky premium od Ewox

Każdy kocyk minky premium od Ewox został uszyty z wysokiej jakości materiałów. Stu procentowa bawełna zapewnia wysoki komfort użytkowania przez dziecko oraz zadowolenie rodzica. Bawełna jest materiałem antyalergicznym, co pozwoli uniknąć ewentualnych podrażnień oraz wysypki. Możesz być pewna, iż Twoja pociecha jest całkowicie bezpieczna. Dokładamy wszelkich starań aby sprostać wysokim wymaganiom konsumentów. Zdrowie i bezpieczeństwo używanych materiałów jest bardzo ważne w przypadku wrażliwej skóry małych dzieci.

Doskonała ochrona podczas snu

Bawełna sprawdza się doskonale zarówno podczas ciepłych jak i zimniejszych dni. Dzięki swym właściwościom termoizolacyjnym świetnie się sprawdzi w każdej sytuacji. Doskonale sprawdzi się podczas drzemki w domu lub w przedszkolu. Na dworze będzie pełnić funkcję okrycia przed chłodem. Kocyk może być użyty jako podkładka we wózku.

Doskonała jakość pozwala na długie użytkowanie kocyka

Kocyk minky premium od Ewox jest doskonałym wyborem pod każdym względem. Wysoka jakość oraz precyzja w wykonaniu pozwoli cieszyć się produktem przez bardzo długi czas. Jego staranne obszycie brzegów nie pozwala na przemieszczanie się wypełnienia kocyka, co w znacznym stopniu podnosi walory użytkowania. Powoduje to, iż nie niszczy się podczas prania. Nawet po wielu praniach kocyk nie ulega deformacji i jest w stanie niezmienionym. Wykonany jest z wysokiej jakości atestowanych materiałów posiadających świadectwo jakości i bezpieczeństwa. Jest to bardzo ważne w przypadku dzieci. Z jednej strony kocyk jest wykonany z materiału minky, który jest bardzo miękki i miły w dotyku. Jest to doskonały i całkowicie bezpieczny produkt dla małych dzieci. Delikatna skóra najmłodszych pociech wymaga specjalnego traktowania, dlatego też nasza firma dokłada wszelkich starań aby spełnić wszystkie standardy. Dodatkowo kocyk obszyty jest mocnymi szwami, które na pewno nie pękną i dodadzą stabilności.

Zadowolenie klienta sprawą priorytetową

Nasza firma dokłada wszelkich starań aby sprostać wysokim wymaganiom konsumentów. Nasze produkty, w tym przypadku kocyki zostały wykonane z szczególną dbałością o każdy szczegół. Zadowolenie klienta jest dla nas sprawą priorytetową. Plusem jest fakt, iż kocyki zostały uszyte w polskiej pracowni. Możesz mieć pewność, iż spełniliśmy wszelkie normy konsumpcyjne. Kocyki dostępne są w wielu ciekawych wersjach kolorystycznych, zarówno dla dziewczynek jak i dla chłopców. Dzięki temu masz możliwość wyboru odpowiedniego wzoru i koloru.

Leave a reply