Przychodzi kolejna fala upałów. Koledzy i koleżanki z pracy tęsknią za wyrwaniem się z betonozy, Ty kończysz pracę z dużo milszą wizją popołudnia spędzonego we własnym mieszkaniu. Tak, tak, klimatyzacja w Warszawie to coś, co robi różnicę! Jednak po powrocie do domu masz wrażenie, że Twoje działające dotąd bez zarzutu urządzenie  chłodzi jakby słabiej… A gorąco za oknem niemiłosierne, choć już prawie siedemnasta…

Przegląd i serwis – niezbędny element sprawnej klimatyzacji

Współczesne klimatyzatory są raczej niezawodne. Jednak jak mało które urządzenia wymagają okresowych przeglądów i wymiany czynnika chłodniczego. Zazwyczaj bez oporu ustawia się na nich maksymalne wartości, a to przyspiesza zużycie wszystkich elementów obiegu. Zacznijmy od tego co można i trzeba zrobić przed uruchomieniem klimatyzacji w Warszawie na najwyższych obrotach.

Nowy start przed każdym sezonem? Maksymalnie co 2 lata!

Przed pierwszym uruchomieniem cały układ wymaga fachowej instalacji i kontroli nad inicjacją. Specjaliści z firmy Klimador http://www.klimador.com.pl/ dokładnie wiedzą, czego należy unikać przy puszczeniu maszynerii w obieg. Twoja klimatyzacja w Warszawie każdego lata może być jak nowa! To samo osiągniesz, jeśli przed sezonem pozwolisz wymienić zawartość układu i odpalić ją jak za pierwszym razem. Po oczyszczeniu i wymianie zużytego liquidu różnicę poczujesz od ręki.

A co z serwisem? Z klimatyzacją jak z samochodem…

Wiele osób dziwi się, że klimatyzatory nie pracują nieprzerwanie przez kilkanaście lat. Coż, perpetuum mobile jeszcze nie stworzono! Części samochodowe nawet w autach najlepszych marek również się zużywają. Serwis klimatyzacji jest jak serwis samochodowy – pozwala przywrócić maksymalny komfort użytkowania skomplikowanej maszyny. Części w klimatyzacji podlegają prawom wyeksploatowania i co jakiś czas trzeba je wymienić. Chyba że lubisz wściekać się na swój biedny aparat do chłodzenia powietrza za to, że mieli wciąż to samo duszne powietrze. Kolejne przeglądy mogą oznaczać konieczność skorzystania z serwisu. Zwłaszcza jeśli lubisz przekręcać ustawienia na maksa…

Zrób to w porę!

Jeśli chodzi o sprawną klimatyzację w Warszawie, obowiązuje prosta zasada: dbasz o regularne przeglądy – później i rzadziej wymieniasz podzespoły. Klimatyzator to nie skrzynka z zimnym powietrzem, lecz w miarę skomplikowany układ techniczny. Dlatego w Klimador cenimy sobie dobrą współpracę z Klientami – ku obopólnemu zadowoleniu. Regularne wizyty w celu sprawdzenia systemu pozwalają brać nam pełną odpowiedzialność za przyjemny chłód w mieszkaniach w stolicy.

Jak działa nasz serwis?

Oprócz sprzedaży i montażu zajmujemy się także serwisowaniem klimatyzacji w Warszawie. W odróżnieniu od wielu firm działających w branży interesuje nas, co dzieje się z użytkowanym sprzętem. W grę wchodzą także usługi pogwarancyjne. Niektóre z odwiedzanych przez nas urządzeń działają od niemal 20 lat! Jeśli zajdzie konieczność naprawy, rzetelnie informujemy o tym, czy wystarczy regeneracja, czy potrzebny będzie zakup nowej części. Mamy dostęp do bazy katalogowej wszystkich naszych klimatyzatorów, dlatego nie musisz obawiać się, że jakiegoś podzespołu po prostu zabraknie. Sprawdź, jak radzimy sobie w zmaganiach o chłodne wnętrza mieszkań w środku upalnego lata.

Leave a reply