Jak skutecznie zadbać o piękne ciało? Zacznij walkę z cellulitem, rozstępami dzięki endermologii w Warszawie

Kobiety uwielbiają o siebie dbać i troszczą się o swoją sylwetkę, jednak z wiekiem coraz trudniej jest utrzymać ciało w dobrej kondycji. Pojawiają się na skórze różnego rodzaju zmiany: cellulit, rozstępy, nagromadzenie tkanki tłuszczowej, a samo ciało zwiększa często swoją objętość. Niestety często walka z tymi problemami nie przynosi zamierzonych efektów.

Czy są jakieś sprawdzone metody na walkę z cellulitem i tkanką tłuszczową?

Coraz więcej gabinetów kosmetycznych, bądź z zakresu medycyny estetycznej oferuje rozliczne zabiegi, które mają na celu upiększenie sylwetki i walkę z tłuszczem nawet w najbardziej problematycznych miejscach. Jednak jednym z najbardziej skutecznych i którego efekty są dość szybko zauważalne, nawet przy dużych zmianach jest endermologia.

Czym jest endermologia? Poznaj zabiegi, które wykonywane są w Warszawie

Endermologia to zabieg polegający na masażu podciśnieniowym, który oddziałuje na tkankę łączną skóry. Masaż wykonywany jest z odpowiednią siłą nacisku. Dzięki temu zabiegowi możemy zadbać o sylwetkę, modelując ją, redukując tkankę tłuszczową, pozbyć się rozstępów czy cellulitu. Ponadto ten zabieg może być wykonywany na każdą partię ciała. Poza problematycznym okolicami, w których problem nie jest łatwy do zniwelowania to dodatkowo endermologia jest stosowana na twarz, celem poprawienia jej konturu, wiotkości skóry, zminimalizowani zmarszczek.

Jakie działanie ma endermologia?

  • odchudzające
  • odmładzające
  • wygładzające
  • oczyszczające
  • antycellulitowe

Endermologia Warszawa. W jaki sposób jest przeprowadzany zabieg?

W dużym skrócie podczas zabiegu specjalnym urządzeniem jest wykonywany masaż połączony z podciśnieniem, który uaktywnia metabolizm tkanki tłuszczowej, tej najbardziej opornej na dietę oraz ćwiczenia, którą ciężko zniwelować. W taki sposób jest on wykonywany w Wellness Empire w Warszawie. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej https://wellness-empire.pl/endermologia-warszawa 

Dodatkowo zabieg stymuluje do produkcji włókna kolagenowe. Endermologia zdecydowanie, bezboleśnie i dość szybko – po serii zalecanych zabiegów wspomaga walkę o jędrną skórę i zgrabne ciało. Warto wspomnieć, że dzięki pobudzeniu metabolizmu w trakcie masażu, organizm szybciej eliminuje toksyny i tłuszcz. Na uznanie zasługuje także skuteczność zabiegów przy redukcji blizn, oparzeń, obrzęków, czy zmian pooperacyjnych.

Endermologia to metoda w stu procentach naturalna, bezinwazyjna, bezbolesna, a co najważniejsze skuteczna mechanicznej stymulacji skóry. To ona w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Działa na uwalnianie tłuszczu i minimalizuje wiotczenie skóry.

Dla uzyskania zadowalającego efektu należy wykonać pakiet 10 zabiegów z częstotliwością dwa, maksymalnie trzy razy w tygodniu. Efekty uzależnione są od kwestii indywidualnych, na które mają wpływ: rodzaj cellulitu, ilość nagromadzonej tkanki tłuszczowej, a nawet aktywność fizyczna pacjenta. Czas trwania jednego zabiegu wynosi około 40 minut. Dla wzmocnienia efektów zaleca się trening po każdym zabiegu.

Leave a reply