Czy bycie sexy jest dla nieśmiałych?

Wszystkie kobiety mają prawo czuć się sexy, nawet te nieśmiałe. Warto przełamywać swoje bariery i próbować nowych doznań. Kluczem do udanego życia erotycznego jest okazywanie sobie uczuć nie tylko od święta, ale także na co dzień, przy najprostszych i najbardziej prozaicznych czynnościach. Warto to wypróbować, przekonasz się jak bardzo drobne gesty potrafią wzmocnić waszą relację. Przede wszystkim oboje zauważycie, że zdecydowanie chętniej idziecie do łóżka i macie ochotę na igraszki.

Nie wiesz od czego zacząć?

Chcesz być seksowna, ale nie wiesz jak to zrobić? Boisz się, że Twój partner zareaguje zupełnie odwrotnie niż oczekiwałaś? Porozmawiaj z nim, jeżeli jeszcze wcześniej tego nie zrobiłaś. Zapytaj go co lubi, w czym chciałby Cię zobaczyć i co chciałby z Tobą zrobić. Gdy będziesz wiedziała co lubi, na pewno będzie Ci łatwiej i zyskasz więcej pewności siebie. Znajdźcie kompromis i na tej podstawie dopasuj swoją kreację na wasz wspólny wieczór pełen niezwykłych doznań.

Cała przyjemność po waszej stronie!

Bardzo ważne jest również to, abyś sama czuła się komfortowo. To ma być wasz wspólny wieczór i Tobie również ma być przyjemnie. Na początek postaw na klasyczne rozwiązanie jakim jest bielizna erotycznazobacz sama. Pamiętaj, aby nie wybierać kompletu, w którym możesz czuć się niezręcznie. Pikantniejsze rozwiązania odłóż na później. W butiku SiSi znajdziesz ogromny przekrój bielizny erotycznej, która będzie dla Ciebie odpowiednia. Postaw na seksowny komplet bielizny, na który składają się ponętne figi, których lekkie wycięcie z tyłu podkreśli Twoje krągłości. Do wyboru masz również stringi, które są bardzo skąpe jednak z pewnością zachęcą Twojego partnera do igraszek. Górna część bielizny również jest ważna. Jeśli chcesz maksymalnie wydobyć swoje krągłe piersi, unieść je i podkreślić ich kształt, wybierz biustonosz push-up. Komplet warto wzbogacić o kuszący koronkowy szlafrok. W takim wydaniu z pewnością doprowadzisz swojego partnera do szaleństwa.

Leave a reply